Ilka Pärni multipel
2011-11-09
109377
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄRNI, Illka (samtida): Komposition, signerad och daterad I Pärni 93-94, multipel, 27,5x32,5 cm