Torsten Renqvist etsning
2011-11-21
109367
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T Renqvist -60, 17/125, etsning, 49x41,5 cm