Jean Jansem färglitografi
2011-11-08
109337
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JANSEM, Jean (född 1920): Ballerina, signerad Jansem, färglitografi, 19/50, 55x42,5 cm, utställningsaffisch a tergo