Jean Jansem färglitografi
2011-11-08
109335
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JANSEM, Jean (född 1920): Studie, signerad Jansem, färglitografi, 105/120, 67x48 cm, utställningsaffisch a tergo