Oljemålning kor vid vattenbryn
2011-11-08
109327
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kor vid vattenbryn, signerad E Fromentin, olja på duk, 24x54 cm
Lagning