Reinhold Ljunggren litografi
2011-11-09
109314
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Julaftons fyr", signerad R. Ljunggren, 91/310, litografi, 27x47 cm