Reinhold Ljunggren Från slottet till Slussen
2011-11-08
109312
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006) 5 st: Från Slottet till Slussen, signerade och numrerade 280/310, ca 28x39 cm vardera, ramade