Reinhold Ljunggren färglitografi
2011-11-07
109293
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Motiv från Arboga, signerad, 197/310, färglitografi, 30x36 cm
Gulnader efter passepartout