Lasse Åberg färglitografi
2011-11-07
109290
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Svingpjatten, signerad Lasse Åberg ea, färglitografi, 33x31 cm