Sonnenstern grafiska blad
2011-11-09
109288
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (5) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, bladstorlek 56x78 cm