Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
VALENKAMPH, Theodor Victor Carl (USA, 1868-1924): Lotsbåt på öppet hav, signerad och daterad T. Valenkamph -89, olja på duk, 33x50 cm
109287
2011-11-28