Peter Dahl färglitografi
2011-11-08
109285
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans epistel nr 50, signerad Peter Dahl, 18/50, färglitografi, 29,5x42,5 cm, texten ur episteln medföljer