Roland Svensson färglitografi
2011-11-08
109282
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Möjamotiv, signerad Roland S, färglitografi, 201/250, 26x30 cm
Något gulnad