Reinhold Ljunggren färglitografi
2011-11-08
109269
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 110/360, färglitografi, 35x52 cm