Yrjö Edelmann färglitografi
2011-11-08
109260
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad, 138/175, färglitografi, 61x44 cm