Erik Jerken olja Bergianska trädgården
2011-11-09
109258
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Motiv från Bergianska trädgården, signerad Jerken, olja på duk, 55x48 cm