Erik Jerken olja stilleben
2011-11-09
109256
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Blomstilleben, signerad Jerken, olja på duk, 55x48 cm