Erik Jerken stilleben
2011-11-07
109250
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Stilleben med hyacint, signerad och daterad Jerken -34, gouache, 53x44 cm