Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, dekor i pastellage, förgylld, fasettslipat glas, 78x87 cm

Smärre lagningar

109225

2011-11-09