Anna Palm akvarell
2011-11-07
109172
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PALM, Anna (1859-1924): Hamnmotiv med figurer, signerad Anna Palm, akvarell, 13x24 cm