Pontus Carle färglitografi
2011-11-07
109144
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARLE, Pontus (född 1955): "Bone", signerad och numrerad Pontus Carle -84, 63/75, färglitografi 53x71 cm