Carl Brandt oljemålning
2011-11-07
109137
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Gårdsmiljö i vinterskrud,
signerad C. Brandt, olja på duk, 72,5x100 cm