Heath sextant

Heath sextant
Heath sextant
Heath sextant
Heath sextant

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HEATH SEXTANT, "Hezzanith", England omkring 1900-talets mitt, delvis eloxerad mässing, bakelithandtag, signerad Heath & Co, London, nr 74522, längd 23 cm, med tillbehör och certifikat utfärtdat 1974 i mahognyfodral

109116

2011-11-28