Dykarkniv Siebe & Gorman

Dykarkniv Siebe & Gorman
Dykarkniv Siebe & Gorman
Dykarkniv Siebe & Gorman
Dykarkniv Siebe & Gorman

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIEBE GORMAN DYKARKNIV, 1900-talets första hälft, mässing och stål med trähandtag, signerad Siebe Gorman & Co, cylindrisk gängad balja, längd 32 cm

109111

2011-11-28