Dykarhjälm Emil Carlsson

Dykarhjälm Emil Carlsson
Dykarhjälm Emil Carlsson
Dykarhjälm Emil Carlsson
Dykarhjälm Emil Carlsson

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

EMIL CARLSSON DYKARHJÄLM, omkring 1920-tal, signerad Emil Carlsson, Stockholm, höjd 33 cm

Telefonanslutning skadad, smärre bucklor

109108

2011-11-28