Ulf Gripenholm litografi
2011-11-06
109088
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stilleben, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 313/450, färglitografi, 59x55 cm