Oidentifierad konstnär akvarell
2011-11-06
109067
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med vilande boskap, akvarell, otydligt signerad och daterad 1866, 24x32 cm