Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, 109x45 cm

Förgyllningsbortfall, foliering med krackelyrer

109038

2011-11-06