Anders Vig oljemålning
2011-11-06
109019
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VIG, Anders, sannolikt Danmark, stilleben, signerad Vig, olja på duk, 49,5x38,5 cm