Olle Bonnier litografi
2011-11-06
109016
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, litografi, 35/310, 47,5x63 cm