Supkalkar i silver
2011-11-07
108989
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SUPKALKAR, 1 par, silver, Arvid Wernström, Eksjö 1813, gallerfot, höjd 11 cm
En med skada/lagning på livet, enstaka bucklor