Erland Cullberg blandteknik
2011-11-06
108948
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931): Havsvik, signerad Erland Cullberg, akvarell, 24x35 cm