Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, förgylld, 1900-tal, höjd 81 cm

108855

2011-11-03