Peter Dahl färglitografi
2011-11-03
108843
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad Peter Dahl, färglitografi, 62x52 cm