Peter Dahl färglitografi
2011-11-03
108842
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Krogscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x58 cm