Zoia oljemålmning
2011-11-03
108840
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Sittande modell, signerad och daterad Zoia 1930 olja på pannå, 41x32 cm
smärre färgbortfall