Karl Höglund litografi
2011-11-03
108834
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (Född 1940): Cykeltur, signerad Karl Höglund, EA 23/30, färglitografi, 60x43 cm