Gerald Steffe olja
2011-11-03
108757
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEFFE, Gerald (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad 1987, olja på pannå, 24,5x21 cm