Alexander Vasilenko litografi
2011-11-03
108735
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASILENKO Alexander (född 1965): "Blue Torso", signerad Vasilenko, 92/240, litografi, 75x52 cm