Edvin Ollers olja
2011-11-03
108699
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap, olja på pannå, signerad och daterad E Ollers -49, 27x35 cm