Pierre Olofsson litografi
2011-11-02
108642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 49/59, färglitografi, 38x57 cm