Roland Svensson Bidevind
2011-11-03
108629
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Bidevind", signerad Roland S,168/300, färglitografi, 35x43 cm