Alois Friedrich Antoniacomi oljemålning
2011-11-02
108592
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTONIACOMI, Alois Friedrich (1888-1975): Mansporträtt, signerad och daterad 1907, olja på pannå, 47x38 cm