Fred Andersson oljemålning
2011-11-02
108520
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Fred (1921-1989): Komposition, signerad och daterad Fred Andersson, olja på duk, 81x116 cm
Fuktfläckar