Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖKELSEKAR, 1 par, Kina, blåvita, i solfjäderform,1800-tal, höjd ca 4 cm

Lagningar

108513

2011-11-02