Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RÖKELSEKAR, 1 par, Kina, blåvita, i solfjäderform,1800-tal, höjd ca 4 cm
Lagningar
108513
2011-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här