Skålfat koppar med fat vinkoppar i porslin Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, 1 par, KOPPAR med FAT, 1 par, VINKOPPAR, 4 st, SKÅL, FAT, 1 par, imari, porslin, Kina/Japan, 17/1800-tal

Skador och lagningar

108512

2011-11-02