Mugg i porslin Kina

Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina
Mugg i porslin Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MUGG, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i järnrött och guld, höjd 16 cm

Senare handtag, skador, lagningar

108511

2011-11-02