Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MUGG, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i järnrött och guld, höjd 16 cm
Senare handtag, skador, lagningar
108511
2011-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här