Mugg i porslin Kina
2011-11-02
108511
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MUGG, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i järnrött och guld, höjd 16 cm
Senare handtag, skador, lagningar