Tallrikar i porslin Kina
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, ca 22 st., DJUPA TALLRIKAR, 2 st., ASSIETTER, 2 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, merparten med dekor i underglasyrblått, diameter 16,5-22 cm
Samtliga med skador och lagningar
108508
2011-11-02