Koppar med fat i porslin Kina

Koppar med fat i porslin Kina
Koppar med fat i porslin Kina
Koppar med fat i porslin Kina
Koppar med fat i porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR med FAT, 5 st., 17/1800-tal, porslin, Kina, dekor i sepia av girland och druvklasar, fatens diameter 14 cm

Lagningar, nagg och tillverkningsdefekter

108505

2011-11-02