Thure Wallert skulpturgrupp
2011-11-01
108495
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WALLER, Thure (1882-1965): Skulpturgrupp, signerad o daterad Thure Waller Paris 1912, patinerad gips, höjd 91 cm